ZomerFeest logo KLEIN

Programma ZomerFeest 2018

10.00 - 16.00 | Kerktuin geopend voor publiek
10:00 - 17:00 | Diverse activiteiten | Middenbaan
10:00 | ZomerFeestopening Snuffelmarkt | Oude Pastorie 
11:00 - 17.00 | Expositie Historische Vereniging | D'Ouwe School

11:00 - 19:00 | ZomerMarkt | Oude Dorpskern | Middenbaan

12:00 - 17:00 | KinderPlein | Oude dorpskern

12:00 - 17:00 | Zieselparcours | Oude dorpskern

12:00 - 22:30 | Gevarieerd Muziekprogramma | Bakkerij Pot Podium
13:30 - 17:30  | Gevarieerd Muziekprogramma | Podium Heuvelsteyn
11:45 - 12:00  | Intro muziekprogramma door Big Band Barendrecht | Bakkerij Pot Podium
12:00 - 12:05 | Opening Wethouder Tanja de Jonge | Bakkerij Pot Podium
12:05 - 12:30 | Big Band Barendrecht | Bakkerij Pot Podium
12:00 - 12:45 | Leerlingenorkest Harmonievereniging | Dorpskerk
12:30 - 13:40 | Streetdance Dancestudio Lucia | Doormanplein
12:40 - 13:20 | Dansstudio Lucia | Bakkerij Pot Podium

13:00 | Optocht Koninklijke steltenlopers van Merchtem | Middenbaan
13:20 - 13:45 | Kids-Bizz en Kids-Bizz junior | Bakkerij Pot Podium
13:30 - 14:00 | Dwarsfluit/klarinet/piano Cultuur Locaal | Podium Heuvelsteyn
13:45 - 14:00 | Levende Jukebox met Jos Vis en Exxact Barendrecht | Doormanplein

14:00 | Optocht Koninklijke steltenlopers van Merchtem | Middenbaan
14:00 - 14:30 | Hoopdance Demo Cultuur Locaal | Podium Heuvelsteyn
14:00 - 14:35  | Het Meezingkoor | Bakkerij Pot Podium
14:30 - 15:00  | Fidler on the Roof Cultuur Locaal | Dorpskerk

14:30 - 14:45 | Hoornpracht Cultuur Locaal | Podium Heuvelsteyn
14:35 - 15:00 | Levende Jukebox met Jos Vis en Exxact Barendrecht | Doormanplein
14:45 - 15:00 | Hoornensemble Cultuur Locaal | Podium Heuvelsteyn

15:00 - 15:35 | Doninga | Bakkerij Pot Podium
15:00 | Optocht Koninklijke steltenlopers van Merchtem | Middenbaan
15:00 - 15:30 | Keyboard/Pianoleerlingen Bart Jan van der Linden Cultuur Locaal | Podium Heuvelsteyn 
15:35 - 16:00 | Levende Jukebox met Jos Vis en Exxact Barendrecht | Doormanplein
15:30 - 16:00 | Hoopdance Demo Cultuur Locaal | Podium Heuvelsteyn

16:00 - 16:35| Popkoor Prestige | Bakkerij Pot Podium
16:00 - 16:30 | Vocal Group Monica Millar Cultuur Locaal | Podium Heuvelsteyn
16:35 -17:00 | Levende Jukebox met Jos Vis en Exxact Barendrecht | Doormanplein 
16:30 - 17:00 | Hoopdance Demo/Naomi Nathan Cultuur Locaal | Podium Heuvelsteyn

17:00 -  17:35 | Fusion Acoustic Band | Bakkerij Pot Podium
17:00 - 17:30 | Red Lights | Podium Heuvelsteyn
17:35 -  18:00 | Levende Jukebox met Jos Vis en Exxact Barendrecht | Doormanplein

18:00 - 18:35 | Vivid Live band | Bakkerij Pot Podium
18:35 - 19:00 | Levende Jukebox met Jos Vis en Exxact Barendrecht | Doormanplein

19:00 - 19:35 | Van Bezemwijk | Bakkerij Pot Podium
19:35 - 20:00 | Levende Jukebox met Jos Vis en Exxact FM | Doormanplein

20:00 - 20:25| Vocal Group Harmonice | Bakkerij Pot Podium
20:25 - 20:45 | Levende Jukebox met Jos Vis en Exxact Barendrecht | Doormanplein
20:45 - 22:00 | Funky Feet & DJ Creeps | Bakkerij Pot Podium
22:00 - 22:30 | DJ Creeps | Bakkerij Pot Podium